card-img

LinkedIn

Jak prowadzenie social media pomaga w sprzedaży B2B

W tym artykule przyjrzymy się, jak efektywne prowadzenie social media może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w modelu B2B. Omówimy kluczowe aspekty, takie jak rola i znaczenie mediów społecznościowych w dzisiejszym świecie biznesu, a także jak budować silną pozycję eksperta i rozpoznawalność marki. Wspólnie zastanowimy się, jak media społecznościowe mogą wspierać proces generowania sprzedaży B2B i jak wybrać odpowiednią platformę do naszych działań.

13-11-2023
card-img

LinkedIn

Czym jest Social Selling Index na LinkedIn

Jeśli śledzisz moje publikacje, wiesz, że z uporem maniaka przypominam, że samo posiadanie konta na LinkedIn to za mało. Jeśli chcesz skutecznie budować swoją markę osobistej na LinkedIn i zwiększać sprzedaż, musisz być aktywny i poruszać się po tej platformie w sposób świadomy.

04-11-2023
card-img

LinkedIn

Jak stworzyć listę umiejętności na LinkedIn?

LinkedIn to nie tylko portal do poszukiwania pracy, ale przede wszystkim narzędzie do budowania marki osobistej. Jednym z kluczowych elementów, który może przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców, jest lista umiejętności. Jak ją skutecznie stworzyć?

04-10-2023
card-img

LinkedIn

Zdjęcie na LinkedIn jako skuteczny sposób na zwiększenie zasięgów

LinkedIn to nie tylko platforma do nawiązywania kontaktów zawodowych. To także narzędzie, które może pomóc Ci w budowaniu marki osobistej. Jednym z kluczowych elementów Twojego profilu na LinkedIn jest zdjęcie profilowe.

23-09-2023
card-img

LinkedIn

Jak napisać podsumowanie na LinkedIn

Z podsumowaniem na LinkedIn jest trochę jak z recenzją książki.

15-08-2023
card-img

LinkedIn

Jak uzupełnić profil na LinkedIn

Twój profil na LinkedIn jest Twoją wirtualną wizytówką. Zastanów się, jak chcesz się pokazać światu, co przykuje uwagę Twoich potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych albo pracodawców? Twoje konto na LinkedIn jest jak hall w mieszkaniu. Wystarczy jeden rzut oka i już ktoś wie, czy chce wejść dalej i czy będzie się czuć u Ciebie jak u siebie w domu.

16-07-2023
card-img

LinkedIn

Jak pisać posty na LinkedIn?

Praktyczny przewodnik dla profesjonalistów, którzy chcą przyciągnąć partnerów biznesowych

01-07-2023
card-img

LinkedIn

Zasięgi na LinkedIn - jak sprawdzić zasięg postu?

W tym artykule przeczytacie o jednym z najbardziej interesujących i kontrowersyjnych tematów na LinkedIn - zasięgach. Dowiecie się, czym są zasięgi, jak można je wykorzystać w biznesie i jak sprawić, by były większe. Przeanalizujemy również narzędzia analityczne dostępne na platformie, które pomogą w mierzeniu efektywności publikacji. Gotowi?

18-05-2023