card-img

LinkedIn

Zasięgi na LinkedIn - jak sprawdzić zasięg postu?

W tym artykule przeczytacie o jednym z najbardziej interesujących i kontrowersyjnych tematów na LinkedIn - zasięgach. Dowiecie się, czym są zasięgi, jak można je wykorzystać w biznesie i jak sprawić, by były większe. Przeanalizujemy również narzędzia analityczne dostępne na platformie, które pomogą w mierzeniu efektywności publikacji. Gotowi?

18-05-2023
card-img

LinkedIn

Prowadzenie profilu na LinkedIn

 Każdy, kto uprawia rośliny, wie, że musi o nie dbać, by wydały plon. Najpierw trzeba wybrać odpowiednią sadzonkę. Potem użyźnić glebę, zasadzić sadzonki, podlewać, nawozić, pielęgnować itd. Podobnie jest z profilem na LinkedIn.

02-05-2023
card-img

LinkedIn

Co publikować na LinkedIn

Twoja wizytówka na LinkedIn jest już gotowa. Masz w pełni uzupełniony profil, profesjonalne zdjęcie, bogatą sieć kontaktów. Co dalej? Publikuj! Jak?! Oto mały poradnik na temat tego, co publikować na LinkedIn.

30-04-2023
card-img

LinkedIn

Nie taki diabeł straszny: Maciej Orłoś odczarowuje tajniki LinkedIn

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być gwiazdą telewizji, a potem przenieść się do internetu i zdobyć rzesze fanów na YouTube i LinkedIn? Maciej Orłoś, znana postać w polskiej telewizji, podzielił się swoimi doświadczeniami i wiedzą w najnowszym odcinku podcastu Zlinkowani.

16-04-2023
card-img

LinkedIn

Jak przeglądać LinkedIn anonimowo

Czy miałbyś ochotę pobuszować po LinkedIn anonimowo niczym tajemniczy klient w ekskluzywnej restauracji? Kusząca propozycja? Bycie anonimowym na LinkedIn może być przydatne nie tylko wówczas, gdy szukasz dobrego materiału do plotek (np. informacji o losach dawnych pracodawców czy znajomych ze szkolnych lat), ale także wówczas, gdy jesteś rekruterem lub rekrutowanym.

16-02-2023
card-img

LinkedIn

Jak się wybić na LinkedIn

Nie musisz być wcale właścicielem wielkiej firmy, sukcesem działać na LinkedIn. To zależy od Twojego celu. Możliwe, że jesteś CEO dużej i znanej firmy, ale dopiero chcesz zwiększyć swoją rozpoznawalność. Być może wiesz, że dziś bardzo liczy się marka osobista, ale najpierw trzeba ją zbudować. Oczywiście równie dobrze możesz ją wykreować ją w innym miejscu, jak na przykład YouTube, czy prowadząc własnego bloga, ale kiedy połączysz wszystko w jedną całość, efekt będzie zdecydowanie lepszy, zwłaszcza, że nadal łatwiej wybić się na LinkedIn, niż na innych popularnych portalach.

19-12-2022
card-img

LinkedIn

Marka osobista na LinkedIn – podstawy budowania marki

„Marka osobista to to, co mówią o Tobie inni, gdy wychodzisz z pokoju” – ta, być może znana Ci już, wypowiedź Jeffa Bezosa, założyciela Amazona, może zaskakiwać, ale doskonale oddaje istotę marki osobistej.

17-12-2022
card-img

LinkedIn

CEO na LinkedIn - dlaczego powinieneś tam być?

Jeśli jesteś CEO, łatwo możesz wpaść w pułapkę myślenia: „Dbam o profil firmowy i to wystarczy”. Nic bardziej mylnego.

27-11-2022
card-img

LinkedIn

Co to jest LinkedIn

Co to jest LinkedIn? O tym biznesowym portalu ostatnio jest coraz głośniej. Nic dziwnego, więc że coraz więcej osób zaczyna zadawać sobie to pytanie: Czym tak naprawdę jest LinkedIn oraz w czym może się przydać w życiu? To ostatnie pytanie zadają sobie zwłaszcza osoby, które jeszcze nie posiadają tam konta.

19-11-2022
card-img

LinkedIn

5 najczęstszych obiekcji dotyczących LinkedIn w firmach (i sposoby ich rozbijania)

Ten artykuł jest napisany w lekko humorystycznym tonie. Wiadomo wszak, że każdą obiekcję klienta trzeba robić niczym NASA lecącą w kierunku Ziemi asteroidę. O ile to dość odległa przyszłość, to już rozbijanie obiekcji przełożonych w firmach to nasza codzienność. Jak to zrobić, żeby nie tylko przekonać szefa do szkolenia z LinkedIn, ale też zyskać jego sympatię, proponując zupełnie nową formę spędzania wolnego czasu?

19-10-2022
card-img

LinkedIn

Jak odnieść sukces na LinkedIn

Jak zadbać o swoją działalność na LinkedIn? Mamy do czynienia ze złożonym mechanizmem i każdy detal może stworzyć różnicę. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz już wiedział wszystko, co trzeba, o tym jak odnieść sukces na LinkedIn.

16-10-2022