LinkedIn Heroes 3.0 

LinkedIn Heroes 3.0 poprowadzi Ciebie lub Twój zespół nawet do 10 tys. społeczności na LinkedIn, bez poświęcania na to kilku godzin dziennie oraz drogich szkoleń.

Z jednego bohatera zrobiło się trzech. LinkedIn Hero 2.0 powoli przechodzi do przeszłości. Bohaterów może być jednak znacznie więcej, a wśród nich Ty, Twoja marka, firma lub cały zespół!

W rozwijaniu firmy oraz pozyskiwaniu nowych klientów potrzebujesz możliwie kompleksowego podejścia. Z pewnością przyda Ci się obszerna strategia, plan jej wdrożenia, skuteczna i angażująca komunikacja z Twoimi odbiorcami, a do tego świadome korzystanie z narzędzia jakim jest platforma LinkedIn.

Od teraz to, co najważniejsze dla widoczności Twojej firmy na jednej z najszybciej rozwijających się platform biznesowych w Polsce masz w jednym miejscu.

Czym jest LinkedIn Heroes 3.0?

To kompletny program mentoringowy z działań na LinkedIn dedykowany osobom, które chcą poprawić swoje umiejętności w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Mentoring z LinkedIn jest dla każdego, kto chciałby lepiej wykorzystać możliwości tego portalu. Liczba użytkowników LinkedIn wciąż rośnie, a w 2023 roku w Polsce przekroczyła 6 milionów! 

Z LinkedIn Heroes 3.0  korzystają Prezesi, Dyrektorzy oraz Managerowie największych firm w Polsce, chcący poprawić swój profil by wyglądał profesjonalnie w oczach potencjalnych klientów czy potencjalnych pracowników. Wszystkie nasze konsultacje, programy mentoringowe oraz szkolenia prowadzimy w jednym z trzech języków: polskim, angielskim oraz niemieckim.

Celem jest zbudowanie skutecznej marki szefa, pracodawcy, ale przede wszystkim wsparcie działań sprzedażowych oraz wizerunkowych firmy, które skutecznie rozwiną Twój biznes.

Do wyboru masz 3 ścieżki programu mentoringowego, w zależności od tego na jakim etapie znajduje się Twoja marka, firma lub zespół. Każda z innym bohaterem LinkedIn Heroes 3.0. 

Ścieżka 1

Plan, to podstawa!
  • Poznaj potrzeby swojego biznesu i zaplanuj działania!

Ścieżka 2

Komunikacja, to nowi klienci i pracownicy!
  • Naucz się opowiadać o tym, co robi Twoja firma i Twój zespół. Nauczymy Cię storytellingu i projektowania języka komunikacji marki.

Ścieżka 3

A teraz wprowadź to w życie na LinkedIn!
  • Pokażemy Ci jak zrobić to dobrze, aby profil prywatny czy firmowy faktycznie stanowił solidne uzupełnienie dla obecności i widoczności w sieci.

Kim są bohaterowie Twojej ścieżki do rozpoznawalności na LinkedIn? 

Hero 1.0

SiMedia Szymon Karwasz

Szymon Karwasz

Niezależny ekspert LinkedIn
właściciel firmy SiMedia

Od 12 lat zajmuje się marketingiem internetowym, od 5 lat prowadzi szkolenia z zakresu skutecznego wykorzystania LinkedIn w biznesie. 

Posiada własny kanał na YouTube, wystąpił również w programie Przygody Przedsiębiorców.

Jest entuzjastą budowania marketingu w różnych kanałach, z naciskiem na LinkedIn.

Hero 2.0

SiMedia Szymon Karwasz zespół

Tomasz Bill

Content Strategist
Word Designer

Zawodowo zajmuje się projektowaniem języków komunikacji marek oraz ludzi.

Jest absolwentem lingwistyki stosowanej, filozofii oraz wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Warszawskim.

O językach i komunikacji wie niemal wszystko od podszewki.

Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dedykowanych klientom biznesowym, wśród których znalazły się takie marki jak Polski Komitet Olimpijski, Sii Polska, Telemedi, Devapo czy Nomios.

Hero 3.0

Dawid Gościk

Trener Biznesu
Konsultant strategiczny

Dwujęzyczny przedsiębiorca wywodzący się z HR i business management.

Pomaga polskim firmom obrać kierunek wejścia na rynki zagraniczne, łącząc z tym komunikację po angielsku.

Wykorzystując rozległą wiedzę z biznesu, dwujęzyczność i certyfikację International Coaching Federation szkolił kadrę menadżerską z firm takich jak Meta, InterCars, KGHM, Grupa Żywiec, MediDesk czy Empik.

Co zyskasz, biorąc udział w mentoringu?

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma rosła i była bardziej widoczna w świecie online, ten mentoring został zaprojektowany dokładnie z myślą o Tobie!