Szkolenia z Linkedin

Szkolenie z LinkedIn dla firm - odkryj moc korzyści dla Twojej firmy

Chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy, pozyskać nowych klientów i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe? Szkolenie z zakresu skutecznego działania na LinkedIn to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

  ✓ Dowiedz się, dlaczego warto być na LinkedIn i jak przyczyni się to do sukcesu Twojej firmy
  ✓ Odkryj kluczowe funkcje LinkedIn i naucz się, jak je wykorzystać w praktyce
  ✓ Naucz się krok po kroku uzupełniać profil firmy oraz zapraszać do sieci zawodowej dla nowych klientów i obserwujących
  ✓ Zdobądź wiedzę na temat dobrych praktyk na LinkedIn i zwiększaj swoją sieć kontaktów oraz bazę klientów
  ✓ Naucz się tworzyć atrakcyjne posty na profilu prywatnym i firmowym

Szkolenie daje czas na przyswojenie wiedzy i poznanie skutecznych metod działania na LinkedIn. Po ukończeniu szkolenia Twoi pracownicy będą mogli skutecznie reprezentować Twoją markę na LinkedIn, docierać dopotencjalnych klientów oraz pisać treści, które przekonają klientów do współpracy.

Proces przygotowań rozpoczynamy do szkolenia od zdalnego spotkania z dyrekcją firmy lub osobą odpowiedzialną za rozwój pracowników. Na tym spotkaniu ustalamy cel szkolenia, bazując na dokonaniach, wartościach oraz misji firmy. Ustalamy też, którzy pracownicy będą reprezentować firmę na LinkedIn.

Na koniec szkolenia uczestnicy piszą post, który następnie publikują na swoich profilach. Każdy z nich otrzymuje także certyfikat ukończenia szkolenia z LinkedIn, potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

Przykładowe tematy szkolenia 'Sekrety Linkedin' dla firm:

  Jak założyć i skutecznie prowadzić profil firmy
  Jak przygotować atrakcyjny profil prywatny na LinkedIn
  Jak budować relacje z potencjalnymi klientami i rozwijać sieć kontaktów na LinkedIn
  Jak tworzyć skuteczne posty na LinkedIn, które przyciągną uwagę odbiorców z B2B
  Jak rozwijać sprzedaż na LinkedIn i skutecznie korzystać z Pakietu Premium i Sales Navigator

🌟 Sprawdź opinie zadowolonych klientów!🌟

Szkolenie z LinkedIn jest skuteczne, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów, które możesz zobaczyć poniżej oraz na moim profilu na LinkedIn. trener linkdin szymon karwasz opinie💡 Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie z LinkedIn dla firmy? 💡

Szkolenie z LinkedIn dla firmy to inwestycja, która przyniesie wiele korzyści dla Twojej firmy, takich jak:

  Zwiększenie widoczności firmy online
  Możliwość zdobycia nowych klientów i kontaków biznesowych
  Pozyskiwanie nowych pracowników

📺 Zobacz kim jestem! 📺

Podczas wizyty w programie Przygody Przedsiębiorców opowiedziałem o moim spojrzeniu na LinkedIn oraz o zmaganiu się z trudnościami. Zachęcam do obejrzenia materiału przed podjęciem decyzji o szkoleniu.

Jak zamówić szkolenie z LinkedIn?

Pierwszym krokiem będzie skorzystanie z formularza kontaktowego. Wystarczy, że krótko opiszesz swoje potrzeby. Możesz też od razu napisać do mnie wiadomość o tym, że zamawiasz bezpłatną rozmowę. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, aby sprawdzić, czy szkolenie z LinkedIn jest dobrym pomysłem dla Twojej firmy.

📞Zapytaj o szkolenie z LinkedIn ⏬

CTA💼Czym jest Mentoring z LinkedIn - Skuteczna Marka Osobista?

Liczba użytkowników LinkedIn w Polsce przekroczyła już 5 milionów, dlatego warto zainwestować w swoją obecność na tym portalu. Mój mentoring z LinkedIn jest idealny dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

🎯 Dla kogo jest mentoring z LinkedIn? 🎯

Mentoring z LinkedIn może odbyć każdy, kto chciałby lepiej wykorzystać możliwości tego portalu. Liczba użytkowników LinkedIn wciąż rośnie, a w 2022 roku w Polsce przekroczyła 5 milionów. Wiele osób, by podnieść swoje kompetencje na rynku pracy, decyduje się na mentoring z LinkedIn.

Często korzystają z niego osoby indywidualne, chcące poprawić swój profil na przykład w celu znalezienia lepszej pracy. W takim przypadku warto zdecydować się na indywidualne konsultacje 1 na 1. Celem jest zbudowanie skutecznej marki osobistej, która pomoże w rozwoju kariery zawodowej.

🌟 Dlaczego warto skorzystać z mojego mentoringu? 🌟

Indywidualne konsultacje z LinkedIn zazwyczaj przynoszą szybkie rezultaty. Możesz mieć pewność, że program mentoringu z LinkedIn będzie dostosowany do Twojego poziomu wiedzy na temat LinkedIn, a przede wszystkim celów.

🚀 Opanuj sztukę skutecznego wykorzystania LinkedIn 🚀

Stworzyłem program Mentoringu LinkedIn, który składa się nie tylko z indywidualnej pracy z Tobą, ale także z cotygodniowych sesji odbywających się zdalnie. Dzięki temu możesz w zaledwie kilka tygodni opanować sztukę pisania postów oraz budowy relacji z innymi ludźmi, którzy pomogą Ci zrealizować swój cel.

💡 Program mentoringu z LinkedIn składa się z kilku sesji 1 na 1. 💡 Sam wybierasz dogodną dla siebie godzinę spotkań. Podczas sesji poznajesz tajniki LinkedIn.

🎓 Co zyskasz, biorąc udział w mentoringu? 🎓

Na mentoringu z LinkedIn dowiesz się, czym jest dobrze napisany post oraz jak go stworzyć. Pokażę Ci również, jak pisać, by dotrzeć do właściwych ludzi. Ludzi, którzy staną się Twoimi klientami lub pracodawcami.

✅ Potrzebujemy 4 sesji, by zbudować Ci markę osobistą do realizacji Twoich celów na LinkedIn. Na koniec otrzymasz specjalny certyfikat, który pomoże Ci w dalszej karierze zawodowej.

🔗 Zarezerwuj swoje miejsce na mentoring z LinkedIn już dziś! 🔗

zapraszam

CTA